Nasza Oferta

  • Ogrodzenia akustyczne czyli ogrodzenia dźwiękochłonne to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój  we własnym domu. Ogrodzenia te zatrzymują część hałasu dzięki czemu nawet przy ruchliwej ulicy można odpocząć w ogrodzie. Ogrodzenia akustyczne dostępne są w kliku modelach dzięki czemu można dopasować wygląd ogrodzenia do otoczenia.

  • Ogrodzenia farmerskie to białe ogrodzenia polecane przede wszystkim na ogrodzenia dla koni ale nie tylko. Nasze ogrodzenia dla koni są w pełni bezpieczne bowiem posiadają atest PZH potwierdzający możliwość zastosowania ich np. na padoki dla koni.

  • Ogrodzenia Exclusive to kompletny system ogrodzeniowy zawierający także bramy i furtki ogrodzeniowe. Ogrodzenia te dostępne są w czterech kolorach a ich montaż to czysta przyjemność. Ogrodzenia Exclusive posiadają 10-letnią gwarancję a także atest PZH. Dzięki temu wybierając ten typ ogrodzenia mają Państwo pewność ze materiały wykorzystane do produkcji tego ogrodzenia są najwyższej jakości.

  • Ogrodzenia Everwood to system pełnych profili plastikowych o bardzo szerokim zastosowaniu nie tylko na ogrodzenia.  Profile Everwood można montować zarówno w pionie jak i poziomie a długość pojedynczej deski plastikowej można dobrać indywidualnie w zależności od potrzeb. Profile Everwood doskonale sprawdzają się na balustrady, ogrodzenia a także ławki ogrodowe. Produkt ten posiada 5 lat gwarancji m.in. na wchłanianie wody czy gnicie.

  • Ogrodzenia Ecowood to innowacyjny system ogrodzeń drewnopodobnych, który jest niedrogi, łatwy w montażu a przy tym pięknie się prezentuje na posesji. Elementy ogrodzenia systemu EcoWood wykonane są z najwyższej jakości polietylenu. Elementy systemu Ecowood dostępne są w czterech kolorach: białym, brązowym, ceglastym i złoty dąb. Szczegóły dotyczące dostępności, wzorów i wymiarów poszczególnych tralek i sztachet znajda Państwo w cenniku.

  • Ogrodzenia Korner oferują sztachety plastikowe i poręcze idealne na balustrady oraz ogrodzenia. Ilość dostępnych wzorów i atrakcyjna cena powodują że sztachety te są dostępne dla każdego. W cenniku znajdą Państwo szczegóły dotyczące dostępności sztachet ich wzorów, wymiarów oraz oczywiście aktualne ceny. Sztachety Korner dostępne są tylko w jednym brązowym kolorze i długościach podanych w cenniku. Sztachety Korner objęte są 2 letnią gwarancją producenta.