Osuszanie ścian Warszawa

Osuszanie ścian Warszawa

Prace naprawcze bądź wymiana izolacji poziomej fundamentów budynku to przedsięwzięcia wywracające do góry nogami spokój domostwa. Dodatkowo ogromna skala działania i nakłady finansowe. Oddanie wykonania budowy w domu w ręce nierzetelnej firmy może skutkować niefachowo wykonaną pracą, a co za tym idzie nieustannym kłopotem z zawilgotnieniem ścian budynku. Niewątpliwie taki obrót spraw potrafi załamać każdego cieszącego się z własnego domu człowieka.

Metodami cieszącymi się szczególną popularnością są wszelkiego rodzaju iniekcje. Polegają one na wprowadzaniu odpowiednich substancji we wcześniej wywiercone otwory. Ilość otworów jest stosunkowo duża, wywierca się je co około 15cm zarówno od siebie w poziomie jak i w pionie. Następnie wprowadza się się lejek, który należy uszczelnić sylikonem w miejscu jego łączenia się z dziurą. Kolejnym krokiem jest wlanie substancji, która po dostaniu się do surowca budowlanego, ma za zadanie stworzyć barierę oddzielająca wchłaniająca się w górę budynku wilgoć. Po wszystkim pozostaje uzupełnić ubytki oraz zabezpieczyć, otynkować i pomalować powierzchnię.

Czy destrukcyjne prace to jedyne rozwiązanie możliwe do obrania? Osuszanie ścian Warszawa oferuje opcję równie skuteczną, jednak pozbawioną minusów najbardziej popularnych metod. Firma Aquapol to prekursor rozwiązania nieinwazyjnego i zapewniającego sukces w osuszaniu budynku. Specjalnie dobrane urządzenie oferowane przez firmę bazuje na przetwarzaniu pola magnetycznego ziemi w ten sposób, że cząsteczki wody wędrujące w górę muru, zaczynają kierować się do jego dołu, niwelując podciąganie kapilarne i stając się trwałą izolacją poziomą budynku.

Rozwiązanie to gwarantuje swoją skuteczność przy zupełnym ominięciu wszelkich niedogodności związanych ze zdecydowaniem się na inna metodę. Firma Aquapol daje 20-letnią gwarancję na skuteczność metody, co daje pewność braku powrotu zawilgocenia. Pewności takiej nie dają natomiast inne metody. Firma zapewnia również ciągłe wsparcie i ocenę obecnej sytuacji przez swoich wykwalifikowanych specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *