Strona główna

©Zdjęcie za zgodą Akte.com.pl i autora @PhotoSchroedingerCat

Wróciłeś z góra a twoje elektroniczne wspomnienia zniknęły.

„NIE PANIKUJ !!”

Odzyskiwanie danych z kart microSD, telefonów i kart SD od kamer i aparatów to obecnie co raz silniejsza branża. Szczególnie że coraz więcej mamy wspomnień zapisanych cyfrowo. Zapisane na karcie pamięci albo na dysku lub pendrive. niestety jak wiemy masze mobilne urządzenia nie zawsze wytrzymują zderzenia z twardą rzeczywistością podłoża podczas naszych turystycznych wojaży. Czasem ulegają gorącej i wilgotnej atmosferze a czasem po prostu zawodzą ze starości.

Firma odzyskująca dane jak AKTE sp. z o.o. nie będzie obiecywać wam rzeczy nie realnych. Ich doświadczeni pracownicy potrafią ocenić realność odzyskania danych. Nie znaczy to że poddają się łatwo. Walczą o twoje dane  dzięki doświadczeniu i coraz to nowszym technologią. Szansa na odzyskanie danych  nie zawsze jest duża. Czasem w skrajnych przypadkach może graniczyć z cudem. Jednak Taka firma wie że kiedy się do nich zgłaszacie to dane mają większą wartość niż pieniądze.

Niektórych danych nie da się odtworzyć. Dawne zdjęcia czy cenne projekty, dla Akte sp. z o.o. nie jest to istotne dlaczego i co jest do odzyskania. Zachowają dyskrecję i klauzulę poufności tak samych danych jak i przyczyn. Odzyskane dane są bezpieczne i traktowane z taką sama wagą. Takich samych starań dołożą do odzyskania wspomnień z wakacji jak i milionowych projektów.

Dlatego cenne utracone dane czy wspomnienia możesz im spokojnie powierzyć do odzyskania. Wakacyjne zdjęcia z podróży. A może cenny projekt czy prace magisterską której odzyskanie uratuje „nasze życie”.

Dlatego Kiedy utrafiłeś dane to po pierwsze:

„nie panikuj!”

Po drugie skontaktuj się z nimi by dowiedzieć się jakie poczynić kroki by zwiększyć szanse na odzyskanie danych.

Ale tez opowiadamy o innych rzeczach ciekawych w około domu. np ogrodzeniach. Dlatego zajrzyj by się dowiedzieć więcej